W ofercie zebraliśmy wyselekcjonowane komody indyjskie, które zachwycają wyrafinowanym wyglądem i solidnością. Prezentujemy meble kolonialne importowane z Radżastanu wyróżniające się starannym wykończeniem, dlatego zadowolą gusta wymagających użytkowników. Masz do dyspozycji ręcznie robione i malowane wyroby, które polecamy do domu, biura lub lokalu komercyjnego. Wśród nich znajdziesz produkty zaopatrzone w szereg szafek lub szuflad, dzięki czemu są nie tylko niezwykle piękne, ale też funkcjonalne – sprawdź koniecznie!

Ręcznie tworzone i malowane meble indyjskie to propozycja dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe elementy wyposażenia wnętrz. Importowane przez nas komody kolonialne to wyjątkowe dzieła rzemiosła artystycznego, wykonane ze starego drewna, przeważnie pochodzącego z recyklingu. Takie wyroby dzięki niezwykle solidnej konstrukcji będą towarzyszyć Ci przez dekady, zwłaszcza jeśli zadbasz o ich prawidłową pielęgnację! W Diwali zamówisz produkty drewniane w kilku rozmiarach i wersjach stylistycznych, a także w cenie adekwatnej do jakości.

Malowane komody kolonialne

Oferowane w naszym sklepie meble indyjskie polecamy nie tylko do wnętrz o kolonialnym wystroju. Ręcznie malowane komody ze starego drewna świetnie prezentują się w domach eklektycznych, nowoczesnych oraz klasycznych. Możesz łączyć je ze stylowymi dodatkami, np. wełnianymi dywanami na podłogach czy olejnymi obrazami na ścianach. Nie bój się mieszać ze sobą kontrastujących elementów wyposażenia w jednym pomieszczeniu, pozwoli to bowiem uzyskać interesujący efekt w trakcje urządzania sypialni, biura czy salonu.

Jeśli chcesz, aby zamówione u nas malowane komody indyjskie zachowały oryginalny, piękny wygląd na wiele lat, zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację. Kolonialne meble zrobione ze starego drewna należy regularnie impregnować z użyciem specjalistycznych preparatów. Środki tego rodzaju tworzą na powierzchni wyrobu niewidzialną warstwę zabezpieczającą, która chroni naturalny materiał przed wilgocią, drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz powstawaniem przebarwień.